Botoks

Botoks

Botoks Nedir?

Yaşlanma kaçınılmazdır. Ama yaşlanmanın etkilerini geciktirmek ve azaltmak botoks ile mümkündür!

Elbette yaşlanmak kaçınılmaz bir sondur. Ancak yaşlanmanın etkilerini azaltmak sizin elinizde! Nasıl mı? Tabi ki botoks ile!  Yaşlanma, stres, sigara, hava kirliliği, menopoz vb. tüm dış etkenlerin yüzünden  kırışıklıklarınız çok daha hızlı bir şekiilde artış mı gösteriyor? Siz de şimdi botoks ile bu durumların önüne geçebilirsiniz.

Botoks, “clostridium botulinum” isimli bakterilerden elde edilmekte olan bir proteindir. Aslında bu protein günümüzde çok çok uzun  zamandır nörolojik ve göz hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır. On yıl gibi bir süredir de kırışıklıkları azaltmak amacıyla başarılı ve güvenilir bir biçimde kozmetikte kullanılmaktadır. Derin ve orta kırışıklıkları gidermek amacıyla günümüzde kozmetik bir ürün olarak kabul edilmektedir. Günümüzde botoks, kozmetik dermatolojide bazı kişilerde daha sık olarak görülebilmekte olan aşırı terlemelerin ve cilt  kırışıklarının engellenebilmesi için kullanılmaktadır. Peki, nasıl?

Botoks, enjeksiyon yapılmakta olan bölgelerdeki sinirlerdeki geçişleri bloke ederek, kas kasılmalarını engeller ve buradaki derilerin gerginliğini sağlamaktadır. Erken dönemlerde bu çizgilere botoks ile müdahale edilse de derinleşen çizgilere zamanla botoks da yeterli bir düzenleme sağlayamaz.

Botoks, 18 ile 65 yaş arasında her insana uygulanabilir. Özellikle boyunda ve yüzde yer alan kırışıklıkların tedavi edilmesinde kullanılmaktadır. Emzirmekte olan ve hamile kadınlara uygulanması ile önerilmez.

İğneli Epilasyon Nedir?
2120

Lazer Epilasyon

389

Botox

1220

Akne Tedavisi

3400

Medikal Cilt Bakımı

Geçici Metodlar (Depilasyon)
Kalıcı Metodlar (Epilasyon)
Epilasyon Nedir?
İğneli Epilasyon

Bize Ulaşın

Detaylı tarif için arayabilirsiniz.

+90 534 522 41 47
info@lazerepilasyonn.com
Alibeyköy Merkez Mah. Namık Kemel Cad. No:32 Kat:2 Daire:2