Hakkımızda

Mercem Güzellik Merkezi olarak 2008 yılında Alibeyköy’de hizmet vermeye başladık. Güzellik merkezimizde lazer epilasyon, iğneli epilasyon, kalıcı makyaj, derma roller uygulamaları, botox, terleme botox, prp, medikal cilt bakımı, kimyasal peeling ve akne tedavisi hizmeti vermekteyiz. Güzellik merkezimizde, var olan bütün lazer epilasyon teknikleri, ileri teknoloji cihazlar mevcuttur. Merkezimizde bugüne dek 2120+ lazer epilasyon, 359+ botox, 1220+ akme tedavisi ve 3400+ medikal cilt bakımızı hizmeti verdik.

Sürekli olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri isteklerini zamanında ve etkin olarak gerçekleştirerek, sürekli olarak iyileşmekte olan sistemlere sahip olarak, gelişen tüm teknolojiye paralel bir şekilde, kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Bu hedefimiz doğrultusunda da müşteri potansiyelimizi her geçen gün arttırmaktayız. İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak, parlak bir cilde sahip olmak, kırışıklıklarınızdan kurtularak gencecik bir görünüme sahip olmak için bizi tercih edebilirsiniz. Güzellik uzmanlarımız sizleri pürüzsüz bir güzelliğe kavuşturarak mutlu edecek!

Mercem Güzellik Merkezi

Güzellik merkezimize gelerek lazer epilasyon, cilt bakımı, botox vb. hakkında merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Adresimiz

Mercem Estetik

Uygulamalarımızı merak mı ediyorsunuz? O zaman bizi hemen şimdi bizi arayın!

Epilasyon

Vücuttaki istenmeyen tüyler günümüzde bayanlar kadar bayları da rahatsız etmektedir. Nedeni bilindikten sonra tüylerden kurtulmak daima mümkündür.

Botox

Yaşlanma, stres, sigara vb. tüm dış etkenlerin yüzünden  kırışıklıklarınız çok daha hızlı bir şekiilde artış mı gösteriyor? Siz de şimdi botoks ile bu durumların önüne geçebilirsiniz.

Cilt Bakımı

Medikal cilt bakımı sayesinde cildiniz eski güzelliğine yeniden kavuşacak. Bu uygulamada ilk önce cilt analizleri yapılarak, cildin ihtiyaçlarının belirlenmesi sağlanmaktadır.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimizin Yorumları

Mercem Estetik Merkezi’nde tüm vücut lazer epilasyon yaptırdım. O kadar memnunum ki.. Her şey için çok teşekkürler…
Sırt bölgemdeki tüylerden 5 seans gibi kısa bir sürede kurtuldum. Hızlı ve ilgililer.
Hormon kaynaklı bir sorunum vardı. Bu yüzden aşırı tüylenme sorunu yaşıyordum. İğneli epilasyon sayesinde bu sorundan 8 seansta kurtuldum. Çok teşekkürler.
Düğünümden önce cilt bakımı yaptırdım. Işıl ışıl ve canlı cildim ile bütün dikkatleri üzerimde topladım 🙂 Çok teşekkür ediyorum Mercem Estetik çalışanlarına.
Aleyna BayarÖğretmen
Alican YılmazSporcu
Ayşenur KılıçDoktor
Öykü TanırBankacı

LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon hakkında merak ettiğiniz her şey!
Lazer Epilasyon

Bize Ulaşın

Detaylı tarif için arayabilirsiniz.

+90 534 522 41 47
info@lazerepilasyonn.com
Alibeyköy Merkez Mah. Namık Kemel Cad. No:32 Kat:2 Daire:2