İğneli Epilasyon

Epilasyon

İğneli Epilasyon Nedir?

Hep hayalini kurduğunuz saten pürüzsüzlüğüne iğneli epilasyon ile kavuşun!

İğneli epilasyon, elektrik akımı yardımı ile tüy köklerinin yakılması işlemidir. Elektrik ile yakılmış olan tüyler, eski işlevlerini gösterememelerinin yanı sıra aynı zamanda da uzun vadede büyük avantajlara sahip olmaktadır. İğneli epilasyon uzun vadede doğru zamanlarda uygulanan bir işlem olması sayesinde sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır.

Peki, iğneli epilasyon nasıl yapılmaktadır? Öncelikle belirlenmiş olan bölgelerdeki kıl köklerinin incelenmesi gerekmektedir. Daha sonra da hangi iğneli epilasyon yönteminin uygulanacağına karar verilir. Hangi metodun seçileceği, kıl köklerinin daha sağlıklı bir  biçimde yok edilebilmesi için oldukça önemli olmaktadır. Kıl köklerinin kalınlıklarından daha ince bir uca sahip olan medikal bir alet vasıtasıyla kıl köküne elektrik akımı verilmektedir. Bu akımın sayesinde de köklerin yanması sağlanır. Daha sonra yanan kıl kökleri cımbız yardımı ile çekilmektedir. Eğer kıl köklerinde bir yanma meydana gelmez ise bu işlem tekrar ettirilmelidir. Her bir kıl kökü tek tek yakıldığında da iğneli epilasyon işlemi tamamlanmış olmaktadır.

İğneli epilasyon işlemlerden sonra lazer yapılmış olan bölgeye 24 saat boynca su değdirilmemesi gerekmektedir. Bu tip bi durum epilasyonun olumsuz bir sonuç vermesine sebep olmaktadır. Ayrıca lazer yapılmış olan bölgeye de kozmetik ürün kullanılmaması gerekmektedir. Üstelik iğneli epilasyon neredeyse tüm vücut için uygulanabilmektedir. Üstelik iz bırakması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede istediğiniz saten pürüzsüzlüğüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Epilasyon Nedir?
2120

Lazer Epilasyon

389

Botox

1220

Akne Tedavisi

3400

Medikal Cilt Bakımı

Geçici Metodlar (Depilasyon)
Kalıcı Metodlar (Epilasyon)
Epilasyon Nedir?
İğneli Epilasyon Nedir?

Bize Ulaşın

Detaylı tarif için arayabilirsiniz.

+90 534 522 41 47
info@lazerepilasyonn.com
Alibeyköy Merkez Mah. Namık Kemel Cad. No:32 Kat:2 Daire:2